Príjemná vianočná atmosféra môže byť aj bez drahých dekorácií

02.12.2020, ABC-bývanie.sk | Žena, deti, rodina, zdravie

Čas radosti a pokoja sa blíži, hoci tomu ruch v obchodoch zatiaľ nenasvedčuje. Počas práce a popri povinnostiach premýšľame, ako si Vianoce vychutnať bez starostí a zhonu, aké darčeky urobia našim najbližším radosť.

Sviatočnú atmosféru nemusia automaticky vyčariť len hmotné veci, k radosti, pokoju a príjemným pocitom nám postačí zdravie a harmónia. A my vám prezradíme, čo vám v jej vytvorení tento rok pomôže a nezaťaží rodinný rozpočet.

Vianocny-stromcek-1-X.jpg


Krásny vianočný stromček

Vianoce majú veľa symbolov. Jedným z hlavných je vianočný stromček, ktorý nám tú správnu atmosféru urobí azda najlepšie. Vyberanie stromčeka netreba nechávať na poslednú chvíľu, pretože ponuka a možnosti už nemusia byť čoskoro také ako teraz.

Bez ohľadu na to, či si želáte živý alebo umelý stromček, nenechávajte si jeho nákup na posledné dni. Tie môžete predsa využiť na to, aby ste sa venovali rodine a spolu ste sa mohli pripravovať na sviatky. Aby ste si ušetrili čas aj peniaze, skúste si vybrať vianočné stromčeky online. Váš nákup bude pohodlný, bez rizika a navyše vám tento stromček vydrží niekoľko sezón.

Hornbach-Vianoce-5-X.jpg


Doplnky s atmosférou Vianoc

Sneh a mráz sa dokážu postarať o prirodzenú atmosféru počas Vianoc bez toho, aby sme sa o to pričinili, hoci v posledných rokoch je mrazivej krásy čoraz menej. Nezostáva nám nič iné, ako ju niečím jednoducho nahradiť. Základom je biela farba. Blízkosť zasnežených kopcov si však doma tak ľahko nevyčaríme ani s ňou. Alebo žeby áno? Dá sa to, ak využijete správne doplnky. Môže to byť napríklad aj biela kožušina na krásnej podlahe Herringbone.

Biele ozdoby na vianočnom stromčeku, ligot striebristých doplnkov, ktoré sú vernou imitáciou námrazy, a umelý biely sneh či vianočné osvetlenie, to všetko vám prinesie čaro sviatkov až domov. Nezabudnite však ani na originálne interaktívne hračky pre deti, ktoré na ich tvárach vyčaria úsmev a očakávanie zázraku, aký už-už príde. Aj to sú symboly jedných z najkrajších sviatkov v roku. Urobte pre to všetko a určite vás láska a radosť zahreje na tele aj na duši.

Ilustračné foto: Hornbach

Podobné články