Najlepšie osvieženie počas horúcich letných dní je chladný nápoj

30.08.2015, Zuzana Božeková | Žena, deti, rodina, zdravie

V lete, keď teploty vystupujú nad tridsať, hľadáme spôsob, ako sa čo najlepšie osviežiť. Firma Gorenje vyvinula výrobník ľadu, ktorým rýchlo a ľahko pripravíme rozličné veľkosti kociek ľadu.

Gorenje-lad-1-X.jpgPobyt v tieni a osvieženie vo vode je na prekonanie letných horúčav ideálne. Pomáhajú aj chladené nápoje, ktoré sa nám postarajú o novú energiu, aby sme mohli pokračovať s letnými aktivitami. Žiaľ, nápoj často nie je taký studený, ako by sme si želali.

Výrobník ľadu značky Gorenje vyrobí len za desať minút 80 gramov ľadu a počas jedného dňa až 12 kg ľadu. Je ideálny pre tých, ktorí sa chcú v lete ochladiť osviežujúcim nápojom podľa vlastného výberu. Na prevádzku výrobníka ľadu nie je potrebné napojenie na vodu, preto sa zíde v kempoch, na lodi, v karavane alebo aj v kancelárii.

Zabavte sa s priateľmi, vyskúšajte vlastnoručne vyrobené koktejly alebo si len tak večer vychutnávajte svoju obľúbenú whisky s ľadom. Výrobník ľadu spríjemní oslavu s rodinou či kamarátmi aj počas chladnejších dní. Pracujte celý deň v kancelárii efektívnejšie s ľadovou kávou alebo čajom plným čerstvého ovocia. Použitie je veľmi jednoduché aj vďaka dotykovému displeju. Ponúka výrobu dvoch veľkostí kociek, má vyberateľný zásobník na ľad a priehľadný kryt.

Foto: Gorenje

Podobné články