Dizajnové stoličky dajú vašej expozícii na veľtrhu originálny punc

29.06.2019, ABC-bývanie.sk | Odborné akcie, veľtrhy, súťaže

Interiérový dizajn sa netýka len bývania. Nádych elegancie a luxusu potrebujú občas aj komerčné priestory. Nemusíte byť pritom dizajnérom s titulom, aby ste vedeli, ktoré prvky sa hodia aj pre vás.

Pri vysielaní pracovníkov na veľtrh či výstavu treba rátať s nákladmi na ubytovanie a stravovanie v závislosti od počtu dní účasti na podujatí. Ďalšími položkami, ktoré dokážu ovplyvniť náklady, je veľkosť a úprava nášho stánku, typ a množstvo propagačných materiálov, a tiež to, či budú naše produkty prepravované vo vlastnej réžii alebo nie. Do nákladov zahrnieme aj cenu spotrebovaných pohonných hmôt.

Vaillant-Aquatherm-2019-1-X.jpg


Správna atmosféra

Netreba zabúdať aj na občerstvenie počas prezentácie či pomôcky, ktoré spríjemnia čas vystavovateľom i návštevníkom. Káva, čaj, malá pozornosť či stoličky, ktoré umožnia rozhovoru dať srdečnejší, priateľskejší tón a nohám úľavu, vítanú najmä po dlhom chodení od jedného zaujímavého výstavného stánku k druhému.

 

Moderné dizajnové stoličky sú výhodnou voľbou. Budú správnou čerešničkou na torte, ktorá dotvorí tú správnu atmosféru. Vybrať sa dajú z ohromného sortimentu. Nadčasové a dizajnové kúsky, vďaka ktorým na vás zákazník či obchodný partner len tak ľahko nezabudne, ponúka Dekorstudio. Nielen vďaka skvelej prezentácii a vášmu skvelému produktu či službe, ale aj zásluhou výrazného prvku v stánku, akým môžu byť práve dizajnové stoličky.


Prezentácia značky

Dôležitý je aj výber propagačných materiálov a vôbec všetkého, čo doladí atmosféru, akú na túto udalosť chceme utvoriť. Pri prezentácii značky netreba zabúdať na mobilné prezentačné steny ani okolie, ktoré by malo svojím dizajnom a stvárnením podporovať značku, víziu a produkt spoločnosti.

Dizajnové stoličky takisto nesmú na takejto akcii chýbať. Úlohou každého nábytku je predsa vytvoriť v miestnosti osobitnú atmosféru, harmonicky splynúť s interiérom a doplniť ho. Dizajnové stoličky to zvládajú výborne ako žiadny iný kus. Sú schopné plniť túto funkciu a premeniť aj ten najobyčajnejší interiér na skutočné umelecké dielo, ktoré bude pre vás a vašu firmu skvelým spôsobom, ako zaujať.

Ilustračné foto: Vaillant

Podobné články

 • Veľtrh Střechy Praha 2022 už zasa naživo a v tradičnom termíne

  Strechy-Praha-3-X.jpg

  V týchto dňoch prebieha intenzívna príprava 23. ročníka stavebného veľtrhu Střechy Praha. Uskutoční sa od 10. do 12. februára 2022 na výstavisku v pražských Letňanoch, popri ňom sa budú konať aj veľtrhy Solar Praha a Řemeslo Praha.

 • V architektonickej súťaži Brick Award 22 už poznáme nominácie

  Brick-Award-22-nominacia-6-X.jpg

  Do aktuálneho ročníka Brick Award 22 bolo prihlásených najviac projektov v celej histórii súťaže. Z rekordného množstva 789 projektov z 53 krajín vybrala odborná porota do užšieho výberu 50 nominácií. Víťazov v jednotlivých kategóriách spoznáme v júni 2022.

 • Architektonická súťaž Brick Award 2022 rozbieha registráciu

  Brick-Award-3-X.jpg

  Aj slovenskí architekti sa môžu uchádzať o medzinárodné ocenenie Brick Award 2022. Architekti z celého sveta majú možnosť prihásiť do súťaže svoje projekty, v ktorých dominuje alebo exceluje tehla.

 • Brick Award pre rok 2020: pocta kvalitnej tehlovej architektúre

  Brick-Award-India-3-X.jpg

  Odovzdávali sa ceny Brick Award 20. Súťaž organizuje rakúska firma Wienerberger, najväčší svetový producent tehliarskych výrobkov. Slávnostné udeľovanie ocenení bolo tentoraz v online priestore.

 • V Prahe otvoria veľtrh striech, fasád, dreva, úspor energií a remesiel

  Strechy-Praha-3-X.jpg

  Už čoskoro sa začne veľtrh Strechy Praha, ktorý sa bude venovať strechám, fasádam, izoláciám, drevu, remeslám a úsporám energií. Spolu s Festivalom dreva a náradia sa uskutoční na výstavisku PVA Expo Praha Letňany v dňoch 6.-8. februára 2020.

 • Fotovoltické systémy v praxi: strecha ako zdroj úspor energie

  Solar-Praha-3-X.jpg

  Elektrina získaná využitím fotovoltických systémov zo strechy vlastného domu je jednou z hlavných tém 16. ročníka veľtrhu Solar Praha, ktorý bude 6. až 8. februára 2020 na výstavisku v pražských Letňanoch. Popri ňom sa uskutoční aj 22. ročník veľtrhu striech, fasád, dreva a remesiel Střechy Praha. Spoločnou témou je Strecha ako zdroj úspor energie.