Dizajnové stoličky dajú vašej expozícii na veľtrhu originálny punc

29.06.2019, ABC-bývanie.sk | Odborné akcie, veľtrhy, súťaže

Interiérový dizajn sa netýka len bývania. Nádych elegancie a luxusu potrebujú občas aj komerčné priestory. Nemusíte byť pritom dizajnérom s titulom, aby ste vedeli, ktoré prvky sa hodia aj pre vás.

Pri vysielaní pracovníkov na veľtrh či výstavu treba rátať s nákladmi na ubytovanie a stravovanie v závislosti od počtu dní účasti na podujatí. Ďalšími položkami, ktoré dokážu ovplyvniť náklady, je veľkosť a úprava nášho stánku, typ a množstvo propagačných materiálov, a tiež to, či budú naše produkty prepravované vo vlastnej réžii alebo nie. Do nákladov zahrnieme aj cenu spotrebovaných pohonných hmôt.

Vaillant-Aquatherm-2019-1-X.jpg


Správna atmosféra

Netreba zabúdať aj na občerstvenie počas prezentácie či pomôcky, ktoré spríjemnia čas vystavovateľom i návštevníkom. Káva, čaj, malá pozornosť či stoličky, ktoré umožnia rozhovoru dať srdečnejší, priateľskejší tón a nohám úľavu, vítanú najmä po dlhom chodení od jedného zaujímavého výstavného stánku k druhému.

 

Moderné dizajnové stoličky sú výhodnou voľbou. Budú správnou čerešničkou na torte, ktorá dotvorí tú správnu atmosféru. Vybrať sa dajú z ohromného sortimentu. Nadčasové a dizajnové kúsky, vďaka ktorým na vás zákazník či obchodný partner len tak ľahko nezabudne, ponúka Dekorstudio. Nielen vďaka skvelej prezentácii a vášmu skvelému produktu či službe, ale aj zásluhou výrazného prvku v stánku, akým môžu byť práve dizajnové stoličky.


Prezentácia značky

Dôležitý je aj výber propagačných materiálov a vôbec všetkého, čo doladí atmosféru, akú na túto udalosť chceme utvoriť. Pri prezentácii značky netreba zabúdať na mobilné prezentačné steny ani okolie, ktoré by malo svojím dizajnom a stvárnením podporovať značku, víziu a produkt spoločnosti.

Dizajnové stoličky takisto nesmú na takejto akcii chýbať. Úlohou každého nábytku je predsa vytvoriť v miestnosti osobitnú atmosféru, harmonicky splynúť s interiérom a doplniť ho. Dizajnové stoličky to zvládajú výborne ako žiadny iný kus. Sú schopné plniť túto funkciu a premeniť aj ten najobyčajnejší interiér na skutočné umelecké dielo, ktoré bude pre vás a vašu firmu skvelým spôsobom, ako zaujať.

Ilustračné foto: Vaillant

Podobné články