Veľtrh o strechách, fotovoltike a úsporách energií s jubileom

24.09.2023, ABC-bývanie.sk | Odborné akcie, veľtrhy, súťaže

Pražský veľtrh o strechách, stavebníctve a úsporách energií, ktorý je dôležitým zdrojom informácií pre odborníkov i širokú verejnosť, onedlho oslávi jubileum – 25 rokov svojej úspešnej existencie.

Veľtrh sa najbližšie uskutoční v dňoch 15. až 17. februára 2024 na výstavisku v Prahe-Letňanoch. K jubileu pripravil organizátor podujatia významné novinky, medzi ktoré patrí úprava názvu podujatia, redizajn loga a úplne nové webové stránky výstavnej akcie.

Strechy-Praha-2-X.jpg


Minulosť a dnešok

Doterajší mix troch veľtrhov Střechy Praha, Solar Praha a Řemeslo Praha sa teraz bude konať ako jedna akcia s názvom Střechy - Solar - Řemeslo. Tento veľtrh zastreší pôvodné aktivity a prehľadnejšie predstaví všetko, o čom výstavné podujatie je a bude. S úpravou názvu súvisí aj nový vizuál veľtrhu. Za čistým a moderným dizajnom loga je inovatívny duch akcie a odvetvia, ktoré zastupuje.

"Nová identita je pre veľtrh významným krokom vpred. Odzrkadľuje náš zámer ešte viac upevniť trhovú pozíciu veľtrhu, držať krok s najnovšími trendmi v odbore a byť ústrednou platformou diania okolo striech a úspor energií," hovorí riaditeľka veľtrhu Jitka Šefránková.

Veľtržné podujatie každoročne prináša aktuálne témy, spolupracuje so špičkovými odborníkmi a pozýva významné osobnosti. Cieľom je neustále zdokonaľovať všetky služby, vrátane komunikácie s verejnosťou. Majú k tomu viesť aj nové webové stránky veľtrhu, ktoré zaujmú komplexnou modernizáciou a zjednodušením štruktúry, ako aj jednoduchším a rýchlejším vyhľadávaním informácií. Novinkou webu je prehľadné megamenu, ktoré je významným pomocníkom pri jednotlivých krokoch výberu.

Strechy-Praha-1-X.jpg


Príprava v plnom prúde

Záujem vystavovateľov o účasť na 25. ročníku veľtrhu Střechy - Solar - Řemeslo je značný. Pre vystavovateľov, ktorí vyplnia a odošlú prihlášku na účasť do 30. septembra 2023, sú pripravené výhody v podobe nižšej ceny za výstavnú plochu a ďalšie bonusy. Tie zahŕňajú formy bezplatného zviditeľnenia spoločnosti na webe veľtrhu a v online katalógu vrátane tlačených aj elektronických vstupeniek pre obchodných partnerov firiem.

Veľtrh predstaví komplexnú prehliadku nových produktov, materiálov, technológií a služieb z oblasti stavieb a renovácií striech. Hlavnou témou všetkých veľtržných segmentov zostávajú úspory energií a poňatie strechy ako zdroja energie. Tešiť sa môžete na najčerstvejšie informácie z oblasti súkromnej aj firemnej fotovoltiky, novej legislatívy a aktuálnej ponuky dotačných programov.

Foto: Střechy Praha

Podobné články