Wienerberger akadémia rozdá účastníkom certifikáty, platia tri roky

03.02.2020, Zuzana Božeková | Odborné akcie, veľtrhy, súťaže

Aj tento rok majú murári a pokrývači možnosť absolvovať Wienerberger akadémiu a získať certifikát pre prácu s tehlovým systémom Porotherm a so strešným systémom Tondach. Certifikát platí tri roky.

Wienerberger-logo-X.jpgRealizačné spoločnosti a individuálni majstri sa môžu zapojiť do vzdelávacieho programu Wienerberger akadémia 2020. Pre murárov sú určené odborné školenia zamerané na prácu s tehlovým systémom Porotherm, pokrývači si zdokonalia zručnosti so strešným systémom Tondach. Dvojdňové školenie ponúka dostatočný priestor pre nadobudnutie aktuálnych teoretických poznatkov, ako aj na prehĺbenie praktických zručností. Všetky vzdelávacie akcie sa konajú v zmodernizovanom školiacom centre spoločnosti Wienerberger v Stupave. Súčasťou programu je aj neformálny spoločenský večer.

Akademia-Wienerberger-1-X.jpg


Prihláste sa včas

Kapacita každého termínu je obmedzená na 22 osôb. "Úzky okruh účastníkov nám umožňuje bližší kontakt s realizátormi. Tento individuálny prístup ponúka dostatok času na diskusiu o konkrétnych riešeniach problémov, s ktorými sa v praxi môžu stretnúť," hovorí Gabriel Szöllösi, produktový manažér značky Porotherm.

Po absolvovaní školenia vystavia účastníkom certifikát s platnosťou tri roky. Certifikát je pre koncových zákazníkov zárukou, že sa na prácu realizátorov, ktorí absolvovali Wienerberger akadémiu, môžu plne spoľahnúť.

Účastníci Wienerberger akadémie 2019 si školenie pochvaľovali. Okrem noviniek v sortimente výrobkov Porotherm a Tondach sa kládol dôraz na prehĺbenie praktických zručností. "So školením boli spokojní začínajúci pokrývači, ako aj ostrieľaní profesionáli. Pod dohľadom školiteľa si na pripravených modeloch striech vyskúšali správne rozpočítanie latovania, aplikáciu podstrešnej fólie aj riešenie dôležitých detailov strechy," vysvetľuje Peter Šebeňa, produktový manažér značky Tondach.

Akademia-Wienerberger-2-X.jpg


Ponuka termínov

Pre veľký záujem sa termíny rýchlo zapĺňajú. Využite preto poslednú šancu a prihláste sa na niektorý z nižšie uvedených termínov.

Školenia Staň sa murárskym majstrom

  • 5. februára - 6. februára 2020 pre južné Slovensko
  • 26. februára - 27. februára 2020 pre východné Slovensko
  • 4. marca - 5. marca 2020 pre celé Slovensko
  • Miesto školení: školiace stredisko Wienerberger v Stupave
  • Registrácia: http://bit.ly/murariwst

Školenia Staň sa pokrývačským majstrom

  • 24. februára - 25. februára 2020 pre južné Slovensko
  • 2. marca - 3. marca 2020 pre celé Slovensko
  • Miesto školení: školiace stredisko Wienerberger v Stupave
  • Registrácia: http://bit.ly/pokryvaciwst

Foto: Wienerberger

Podobné články