Firma JUB uzavrela a vyhodnotila súťaž Vymaľuj s nami Slovensko

10.09.2022, Michal Ondrejka | Správy z firiem

V apríli-júli 2022 spoločnosť JUB v spolupráci so svojimi partnermi – nadáciou Úsmev ako dar a úradmi samosprávnych krajov z celej SR, pripravila súťaž s názvom Vymaľuj s nami Slovensko.

Zmyslom súťaže bolo na základe hlasovania ľudí pomôcť budovám domovov sociálnych služieb (DSS), azylových domov, detských domovov a podobným zariadeniam. Výhercom firma JUB zadarmo darovala fasádne farby na vymaľovanie ich budov.

Jub-sutaz-1-X.jpg

Do súťaže sa zapojilo niekoľko desiatok subjektov, ktoré urgentne potrebovali pomoc. Najčastejšími subjektmi boli DSS. V mesiacoch apríl až júl ľudia hlasovaním rozhodli, že nový vzhľad a nové fasádne farby od spoločnosti JUB získavajú:

  • DSS Nádej, n.o., Krupina,
  • Domov sociálnych služieb pre dospelých Bojková, Cerová,
  • Domov, n.o., Veľké Pole,
  • Občianske združenie Náš domov, Ožďany,
  • CSS Bánovce nad Bebravou.


Ako sa rodili výhercovia?

Úvodný mesiac apríl priniesol vyrovnanú súťaž dvoch DSS: súboj medzi domovom sociálnych služien Nádej, n.o., Krupina, a DSS pre dospelých Bojková v Cerovej sa skončil nerozhodne s rovnakým počtom hlasujúcich. Firma JUB sa preto rozhodla, že namiesto pôvodne plánovaných štyroch výhercov venuje fasádne farby až piatim víťazným súťažiacim. V nasledujúcich mesiacoch, v máji-júli, ostatné zariadenia svoje fasádne farby vyhrávali s veľkým náskokom.

Jub-sutaz-2-X.jpg

Jub-sutaz-3-X.jpg

Jub-sutaz-4-X.jpg

Foto: JUB

Podobné články