Do bratislavskej Incheby sa vracia veľtrh nábytku Moddom

19.10.2021, Martina Macková | Interiéry, domácnosť

Na výstavisku v bratislavskej Inchebe sa zajtra začne veľtrh nábytku Moddom. Návštevníci si budú môcť vybrať z množstva riešení a poradiť sa s odborníkmi, ako interiér čo najlepšie prispôsobiť potrebám svojich užívateľov.

Veltrh-Moddom-1-X.jpgNábytok do celého interiéru, dizajnové doplnky na doladenie bývania a ponuka umeleckých diel, ktoré priestoru dodajú charakter – po prestávke spôsobenej koronavírusom sa do bratislavskej Incheby vracia medzinárodný veľtrh nábytku, bytových doplnkov a interiérového dizajnu Moddom spoločne s výstavou výtvarného umenia Art.

Počas piatich dní, od 20. do 24. októbra 2021 (od 10:00 do 19:00 h, v posledný deň do 17:00 h), sa záujemcom predstaví stovka výrobcov a predajcov nábytku a doplnkov zo Slovenska i zahraničia. Na návštevníkov čakajú kožené a textilné sedacie súpravy, moderné kuchyne a kuchynské zásteny, dizajnový jedálenský nábytok, svietidlá, postele a matrace pre kvalitný spánok, nábytok do kancelárií, ale aj koberce, závesy, krby či technológie do interiéru a ďalší sortiment, ktorý uľahčí cestu za vysnívaným bývaním.

Veltrh-Moddom-2-X.jpg


Flexibilita a multifunkčnosť hrajú prím

Jednoduché a všestranné kúsky, ktoré môžu poslúžiť na viacero účelov – aj taký nábytok nájdu návštevníci v ponuke veľtrhu Moddom. Luxusná sedacia súprava Serena (MSJ) je taká variabilná, že sa jednoducho zmení z formálneho sedenia na relaxačné „letisko“ pre celú rodinu. Pohovka Javier (Amalthea) sa vďaka transformačnému mechanizmu môže ľahko premeniť na pohodlnú posteľ pre návštevy.


Najobľúbenejší kúsok domácnosti

Sedačka býva stredobodom domácnosti, ktorý slúži na relax aj prácu. Na Moddome budú k dispozícii kvalitné sedacie súpravy v rozmanitých štýloch, povrchových úpravách a cenových kategóriách. Srdcom domova je nepochybne jedálenský stôl. V ponuke vystavovateľov nebudú chýbať jedinečné stoly z čerešňového, orechového či agátového dreva s epoxidovou živicou a kameňmi alebo stoly v štýle modernej elegancie s mramorovou základňou.


Postele a matrace pre sladký spánok

Kvalita spánku sa odvíja nielen od životného štýlu, ale aj od celkového prostredia a predovšetkým od matraca. Moddom ponúkne postele a riešenia pre dizajnovú spálňu, ale aj výber kvalitných matracov a roštov.

Veltrh-Moddom-4-X.jpg


Doplnky dodajú interiéru charakter

Vzhľad interiéru dokážu aj bez veľkej investície meniť doplnky a zariaďovacie predmety. Na Moddome si návštevníci budú môcť vybrať zo sortimentu, v ktorom nebudú chýbať luxusné krištáľové lustre, závesy a tieniaca technika, obklady zo starej tehly či luxusné perzské koberce. Výstava Art pre zmenu ponúkne tvorbu autorov Klubu výtvarných umelcov.

Foto: Shutterstock, Incheba

Podobné články