Adidasky ako XXL bazén: pocta Hornbachu kultovým teniskám

25.07.2022, Silvia Jáhnová | Správy z firiem

Hornbach ukázal nevídaný DIY projekt: The Sneakerpool, XXL bazén v tvare obrovských tenisiek Adidas ZX 10000 stvorených na kúpanie. Bazén zhotovili z materiálov, ktoré sa dajú kúpiť v Hornbachu.

The Sneakerpool predstavili na exkluzívnej otváracej párty na úvod Premium Fashion Show Berlin. Projekt pripravili v spolupráci s agentúrou Heimat Berlin a obchodom s teniskami 43einhalb. Medzi tými, ktorí sa mohli ponoriť do bazéna, aký nikdy predtým neexistoval, bolo veľa známych sneakerheadov a influencerov. O hudobný sprievod sa postaral rapper Badchieff v živom vystúpení a DJské duo Kim Swim a Josi Miller.

Hornbach-Adidas-1-X.jpg

Projektom The Sneakerpool spoločnosť Hornbach kreatívnym spôsobom opäť ukázala, že možnosti jej predajní a segmentu do-it-yourself (DIY) sú neobmedzené. Hornbach tak nadväzuje na ďalšie pokračovanie tradície mimoriadnych spoluprác s umelcami a dizajnérmi.

Hornbach-Adidas-4-X.jpg

The Sneakerpool zároveň pripomína, že sezóna vonkajších bazénov je v plnom prúde a že so sortimentom Hornbachu pre vonkajšie bazény je v záhrade možné skutočne všetko. Kampaň k projektu sa začala 6. júla otváracou akciou a prebieha na sociálnych sieťach.

Hornbach-Adidas-2-X.jpg

O teniskách: tento model bol pôvodne súčasťou spolupráce Joint Path medzi Adidas Originals a 43einhalb pri príležitosti oslavy 10. výročia obchodu. Nadmerná bazénová verzia, ktorú navrhlo a vyrobilo dizajnové štúdio Neulant van Exel, urobila z týchto tenisiek kultovú záležitosť.

Hornbach-Adidas-3-X.jpg

Foto: Hornbach

Podobné články