Na hrubej stavbe rodinného domu sa teraz dá ušetriť polovica

21.06.2013, Žaneta Uhrecká | Správy z firiem

Hrubá stavba domu sa dá teraz zvládnuť o polovicu lacnejšie. Najväčší svetový producent tehliarskych výrobkov Wienerberger pripravil pre stavebníkov akciu 1+1 zdarma na tehlový systém Porotherm.

Kto uprednostňuje zdravé bývanie v tehlovom dome, má mimoriadnu príležitosť, ktorú v rámci predajnej akcie 1+1 zdarma ponúka nákup najžiadanejších a najpredávanejších tehliarskych výrobkov na Slovensku so zľavou až 50 percent z cenníkovej ceny značky Porotherm.

Stavebník si môže výhodne kúpiť tehly Porotherm 44; 38; 30; 25; 17,5; 14; 11,5; 8 vo vyhotovení brúsenom (Profi a Profi Dryfix) i nebrúsenom vrátane doplnkov a vo všetkých pevnostiach, stropné vložky Porotherm KSV 60; KSV 45; KSV N 60; KSV N 45 a tehly doplnkové a vencové VT 22; VT 23,8.

Akcia sa nevzťahuje na tehly Porotherm EKO + Profi a Profi Dryfi x, 50 Hi Profi a Profi Dryfix, tehly plnené minerálnou vlnou Porotherm T Profi, akustické tehly, tehly malých formátov, obkladové pásiky Terca, preklady KPP, KP 23,8 a Vario, stropné nosníky KPN.

Zľavu si stavebníci môžu uplatniť vo vybraných predajniach stavebnín. Zoznam nájdu na webovej stránke www.porotherm/akcia. Doprava výhodne kúpených tehál je zadarmo na celom území Slovenska pre ucelené kamióny a po prvé miesto vyloženia. 

 

Môj domov s tehlami Porotherm

Aby stavanie bolo čo najjednoduchšie, spoločnosť Wienerberger slovenské tehelne ponúka ďalšiu pomoc každému stavebníkovi rodinného domu – Stavebný poukaz. Ten oprávňuje stavebníka okrem výrazných zliav po zaregistrovaní na stránke www.tehlazdarma.sk získať viacero bezplatných služieb:
konzultáciu s obchodným zástupcom pri výbere materiálu na stavbu domu,
 výpočet spotreby materiálu na základe projektovej dokumentácie,
 pomoc pri statickom návrhu stropu vrátane kladačského plánu,
 dopravu materiálu po prvé miesto vyloženia,
 asistenčnú službu pri založení prvého radu tehál Porotherm Profi a Porotherm Profi Dryfix.

Stačí sa zaregistrovať na www.tehlazdarma.sk. Poukaz potom príde stavebníkovi na jeho e-mailovú adresu. Do dvoch pracovných dní po registrácii sa so stavebníkom skontaktuje obchodný zástupca Wienerbergera a poskytne mu všetky potrebné informácie o bezplatných službách a možnosti uplatniť si zľavy pri nákupe.

Tehlový systém Porotherm je teraz dostupný skutočne pre každého, kto chce bývať v kvalitnom tehlovom dome za výhodné ceny.

Podobné články