Zatemňujúce rolety Velux Colour by You s odtieňmi pre každú náladu

21.07.2019, Petra Liptajová | Žena, deti, rodina, zdravie

Pri zariaďovaní interiéru iste nechcete, aby vás obmedzovali farby. Firma Velux to chápe, preto vyvinula novú kolekciu zatemňujúcich roliet Colour by You, ktorá sa prispôsobí každému štýlu a vkusu.

Privádzanie farieb do našich životov a domovov by malo byť zábavným a povznášajúcim zážitkom. Farby môžu nielen obohatiť interiér a zvýrazniť jeho štýl, ale aj ovplyvniť našu náladu. Ak chcete vytvoriť hrejivý a energický priestor, vyberajte si z odtieňov červenej alebo ružovej. Pokojnú atmosféru, naopak, najlepšie vytvorí modrá a šedá. A ak sa chcete držať aktuálnych trendov interiérového dizajnu, zvoľte si odtieň morských koralov Living Coral, ktorý spoločnosť Pantone označila za farbu roku 2019.

Velux-rolety-farby-1-X.jpg

"Na vytvorenie vyváženého a esteticky príjemného interiéru je výber farieb veľmi dôležitý. Treba zladiť odtiene stien, podláh, nábytku aj ďalšieho interiérového vybavenia. Napríklad s dekoratívnymi vankúšmi môžeme experimentovať a striedať rozličné akcenty, ale zariadenie, ktoré si kupujeme na dlhé roky, by sme si mali poriadne premyslieť a zladiť. Preto je výhodné, keď si môžeme vybrať zatemňujúcu roletu, aká farbou presne zodpovedá dizajnu konkrétneho interiéru," vysvetľuje Klára Bukolská, hlavná architektka z firmy Velux


Na výber je 1 800 odtieňov

S kolekciou Velux Colour by You si odtieň rolety môžete prispôsobiť svojim záclonám, kobercu, pohovke alebo čomukoľvek inému, voľba je len na vás. Stačí použiť online nástroj na výber farieb. Zadáte farbu Pantone, v ktorej si želáte dať zhotoviť svoju zatemňujúcu roletu, a do dvoch týždňov ju budete mať doma. Velux ponúka neuveriteľných 1 800 odtieňov a má najširšiu ponuku úplne zatemňujúcich roliet na trhu.

Velux-rolety-farby-3-X.jpg


Už žiadne kompromisy vo farbách

Velux-rolety-farby-5-X.jpgZatemňujúce rolety Velux poskytujú dokonalé zatemnenie v ktorúkoľvek dennú alebo nočnú hodinu. Starostlivo ich testovali, aby zatemňujúci efekt bol stopercentný. Sú ideálnym riešením do spálne, kde umožňujú regulovať prívod svetla pre zdravý spánok v noci a osviežujúce zdriemnutie cez deň.

"Keď ide o zatemnenie, ľudia si zvyknú myslieť, že tmavá farba blokuje prirodzené svetlo najlepšie. V prípade originálnych roliet od Veluxu to neplatí. Môžete si vybrať takmer ľubovoľný odtieň bez toho, aby to obmedzilo účinnosť blokovania svetla. Či už plánujete spálňu inšpirovanú vidieckym štýlom, ktorá si pýta krémovú či svetlozelenú, alebo presvetlený priestor, kde sa najviac hodí žltá, s Veluxom Colour by You získate roletu, aká perfektne sadne vášmu štýlu," dopĺňa Ivo Pavlík, produktový manažér spoločnosti Velux.

Velux-rolety-farby-2-X.jpg

Foto: Velux

Podobné články