Podpora zatepľovania je šanca pre nové kvalitné projekty

01.11.2015, Ingrid Kántorová | Odborné akcie, veľtrhy, súťaže

Štát v roku 2016 podporí zatepľovanie rodinných domov na Slovensku. Pre odborníkov, ktorí sa venujú ich projektovaniu, sú pripravené semináre v Košiciach, Banskej Bystrici a Bratislave.

Shutterstock-seminare-X.jpgŠtát v roku 2016 podporí zatepľovanie rodinných domov. Pre odborníkov, ktorí sa venujú ich projektovaniu, sú pripravené odborné semináre v Košiciach, Banskej Bystrici a Bratislave.

Vzdelávacie podujatia sa budú venovať podmienkam dotácií pre zatepľovanie rodinných domov v roku 2016, ako aj novej požiarnej legislatíve pri obnove bytových domov. Cyklus pod názvom Viac kvalitných projektov vďaka dotačnému programu a novej požiarnej legislatíve pripravila spoločnosť Knauf Insulation v spolupráci s partnerom Prvou stavebnou sporiteľnou a odborným garantom Cechom strechárov Slovenska.

Impulzom bol vládny sociálny balíček, ktorý podporí dotáciou zatepľovanie rodinných domov a vyvoláva záujem majiteľov domov o informácie o príspevku. Aby boli investori so žiadosťou o príspevok úspešní, potrebujú spoluprácu dôveryhodných partnerov, odborníkov.

Termín a miesto konania seminárov:

  • 4. novembra 2015: Košice, Hotel Centrum
  • 5. novembra 2015: Banská Bystrica Hotel Lux
  • 12. novembra 2015: Bratislava Hotel Sorea

Vstupné na seminár je 10 eur na osobu, záujemcovia sa môžu prihlásiť na stránkach http://knaufinsulation-portal.sk/infoboxdetail/projektujete-rodinne-domy/11 alebo www.cechstrecharov.sk.

Foto: Shutterstock

Podobné články