Súťaž firmy Equitone o originálnu odvetranú fasádu pokračuje

30.08.2019, Silvia Biňovská | Odborné akcie, veľtrhy, súťaže

Spoločnosť Equitone už po šiestykrát vyhlásila študentskú súťaž o originálnu odvetranú fasádu. Do finále postúpilo 15 projektov, spomedzi nich si ten najlepší môže zvoliť aj verejnosť.

Verejnosť môže hlasovať na webovej stránke www.originalnefasady.sk. "Cenu verejnosti získa súťažný projekt, ktorý do ukončenia online hlasovania dostane najviac hlasov. Víťaz dostane tablet, ktorý mu bude odovzdaný v októbri na slávnostnom vyhlásení víťazov na Stavebnej fakulte Slovenskej technickej univerzity v Bratislave," hovorí Juraj Palamarčuk, projektový manažér Equitone pre Slovenskú republiku.

Equitone-sutaz-1-X.jpg


O hlasy verejnosti sa uchádza 15 projektov

Do finále šiesteho ročníka študentskej súťaže sa prebojovalo 15 prác študentov piateho ročníka odboru architektonické konštrukcie a projektovanie na Stavebnej fakulte STU. Ich úlohou bolo spracovanie projektovej dokumentácie pre stavebný projekt a následne pre realizačný projekt existujúceho alebo fiktívneho objektu s použitím fasádneho materiálu Equitone a aspoň jedného okruhu detailov tejto značky. Projekty ohodnotené známkou A a B postúpili do online hlasovania verejnosti aj finálového hodnotenia odbornej poroty. Víťaz poroty bude známy v októbri 2019.


Spôsob hlasovania

Online hlasovanie potrvá do 16. septembra 2019. Hlasovať možno pre neobmedzený počet súťažných návrhov, avšak pre každý projekt len raz za 24 hodín. Pri každom projekte sa zobrazuje doposiaľ získaný počet hlasov, pričom počet lajkov sa priebežne aktualizuje. Hlasovanie prebieha na https://www.originalnefasady.sk/hlasovanie/.

Foto: Equitone

Podobné články