Ako ušetriť na hrubej stavbe z kvalitných stavebných materiálov?

17.04.2021, Katarína Dudáková | Správy z firiem

Novostavba alebo rekonštrukcia? Každý, kto má záujem o kvalitnú stavbu, ale pracuje s napätým rozpočtom, môže ušetriť na správnom mieste. Stavte na múdru ponuku od top značiek na trhu a získajte atraktívne zľavy.

Spoločnosť Wienerberger spolu s ďalšími lídrami vo výrobe prvotriednych stavebných materiálov múdro rieši základnú dilemu: cena verzus kvalita. Päť popredných značiek na trhu spojilo sily a vytvorilo unikátnu ponuku viacerých stavebných materiálov v jednom balíku. Všetky ponúkané materiály dosahujú vysoký štandard, vyhovujú aj náročnému zákazníkovi a sú vhodné pre stavbu domu v energetickej triede A0.

Firmy-akcia-4-X.jpg

Každý stavebník môže vybudovať hrubú stavbu z kvalitných stavebných materiálov od osvedčených výrobcov a výrazne ušetriť, nie však na kvalite. Pre zľavy až do 40 percent sa stačí registrovať na www.mudrastavba.sk.

Firmy-akcia-1-X.jpg

Stavebník po registrácii získa elektronický poukaz s exkluzívnymi podmienkami pri kúpe sortimentu tehlového stavebného systému Porotherm, keramickej strešnej krytiny Tondach, tehlových obkladových pásikov na fasádu domu Terca, okien a dverí Incon Design a komínov Schiedel.

Firmy-akcia-2-X.jpg

Prvým krokom je teda registrácia, keď stavebník vyplní základné údaje a vyznačí, o ktoré produkty má záujem. Následne mu doručia elektronický poukaz s kódom na zľavu na vybrané produkty. Táto získaná zľava na stavebný materiál sa pripočítava k akejkoľvek už vytvorenej cenovej ponuke vrátane zliav v predajni stavebnín. V priebehu niekoľkých dní bude stavebníka kontaktovať operátor, aby mu pomohol uplatniť všetky výhody.

Firmy-akcia-3-X.jpg

Foto: Wienerberger, Incon, Schiedel

Podobné články