Kika otvára obchod, rozdá k tomu poukážky na nákup za 25 eur

09.09.2015, ABC-bývanie.sk | Správy z firiem

Kika Nábytok chystá slávnostné znovuotvorenie zrekonštruovaného obchodného domu v Bratislave. Túto udalosť podporí bohatý program a viacero špeciálnych predajných akcií a zľavových ponúk.

Vo štvrtok 10. septembra o 9.00 sa otvoria dvere zrekonštruovanej predajne Kika Bratislava. Prvých 100 zákazníkov, ktorí sa zúčastnia na slávnostnom otvorení, získa darček v podobe poukážky na nákup v hodnote 25 eur. Po celý deň bude pre návštevníkov prichystaný zábavný program, hudba, pohostenie a aktivity pre deti. Od štvrtka 10. septembra do nedele 13. septembra získajú všetci zákazníci obchodného domu Kika zľavu vo výške hodnoty DPH z uskutočneného nákupu.

Kika-2-X.jpg

Rekonštrukcia predajne Kika Bratislava prebehla v rekordnom čase a vďaka nej sa tento obchodný dom stal najmodernejším obchodom s nábytkom a bytovými doplnkami v Európe. Cieľom tejto nákladnej prestavby bolo umožniť zákazníkom vybrať si z ešte širšej ponuky. Kika prináša mnohé novinky od renomovaných dodávateľov. Na svoje si prídu tak milovníci moderných interiérov, ako aj tí, ktorí dávajú prednosť tradičnému štýlu bývania.

"Premenili sme obchodný dom Kika Bratislava na jednu z najkrajších predajní so širokou ponukou nábytku a bytových doplnkov v strednej a vo východnej Európe. Verím, že zážitok z návštevy obchodu podporí vnímanie značky Kika ako skutočného partnera poskytujúceho svojim zákazníkom nápady a kompletné dizajnové riešenia na vytvorenie harmonického domova," hovorí generálny riaditeľ spoločnosti Jakub Střeštík.

Kika-3-X.jpg

Kika Nábytok, s.r.o., ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2005, prevádzkuje štyri veľké obchodné domy v Bratislave, Košiciach, Banskej Bystrici a Poprade. V nasledujúcich rokoch plánuje expanziu do ďalších slovenských miest, čím si upevní pozíciu jednotky na trhu a bude schopná priblížiť sa ďalším zákazníkom. V blízkom čase môžu zákazníci očakávať spustenie jej internetového obchodu.

Väčšina slovenských domácností si v týchto dňoch nájde v poštovej schránke úplne nový Kika jesenný katalóg, ktorý bude inšpiráciou pri nákupe nábytku a bytových doplnkov. Katalóg si môžu zákazníci vyzdvihnúť aj pri návšteve ktorejkoľvek predajne na Slovensku alebo si ho môžu prelistovať online na www.kika.sk.

Kika-4-X.jpg

Foto: Kika Nábytok

Podobné články