Kúpeľňa si občas žiada zmenu. Ako z nej urobiť oázu pohody?

27.05.2014, ABC-bývanie.sk | Otázky a odpovede

Rekonštrukcia bytu či domu nás často dovedie k myšlienke skrášliť si aj kúpeľňu a jej vybavenie. Ak v nej veľa miesta nie je, pocit ľahkosti a priestrannosti sa dá docieliť jednoduchými doplnkami.

V rámci rekonštrukcie bytu sme sa s manželom rozhodli vynoviť si aj kúpeľňu. Čo by ste nám poradili, aké doplnky si máte vybrať?
Ivana K., Piešťany

Odpovedá Dagmar Christovová, dizajnérka kika Nábytok

 V celkovom imidži kúpeľne hrá podstatnú úlohu aj správna voľba kúpeľňových doplnkov a textilu. Vhodne zvolené doplnky majú nielen praktickú, ale aj estetickú funkciu. Ak ste sa rozhodli, že by ste radi zmenili vzhľad svojej kúpeľne, ale nechce sa vám meniť všetok kúpeľňový nábytok, uspokojivé zmeny docielite aj prostredníctvom vhodných odtieňov uterákov a osušiek vrátane farebne zladenej textilnej kúpeľňovej predložky a závesu.

Pocit ľahkosti a priestrannosti, napríklad v prípade menšej kúpeľne, navodia kúpeľňové doplnky vo svetlých tónoch. Pre väčší komfort zvoľte kvalitný kúpeľňový textil v podobe exkluzívnej značky Vivre a Young Colours, ktorý dostanete iba v predajniach kika Nábytok. Vyberať môžete tiež z textilných kúpeľňových doplnkov firmy Vossen a Framsohn a v neposlednom rade aj z ponuky obľúbenej značky Esprit.

Uteráky rozmanitých gramáží sú k dispozícii v mnohých farbách aj motívoch. V sortimente kika Nábytok je široký výber kúpeľňových predložiek, županov a závesov do kúpeľní. Stačí sa len prísť pozrieť a vybrať si ten, ktorý sa najviac hodí do vášho interiéru. Reprezentatívny vzhľad dodajú vašej kúpeľni elegantné doplnky, ako sú dávkovače mydla, tégliky či mydlovničky. Zlaďte svoj interiér do najmenších detailov a vytvorte namiesto obyčajnej kúpeľne nadčasovú oázu pokoja a pohody.

Foto: kika Nábytok

Podobné články