Schüco predvádza svoje novinky na veľtrhu Fensterbau Frontale

16.03.2016, Mária Kožuchová | Odborné akcie, veľtrhy, súťaže

Všetko okolo okien, dverí a fasád na ploche zhruba 100-tisíc m², to je veľtrh Fensterbau Frontale 2016 v nemeckom Nürnbergu. Od 16. do 19. marca tu možno vidieť výrobky, riešenia a inovácie vyvíjané s ohľadom na trvalú udržateľnosť, bezpečnosť, komfort a dizajn.

Stánok 403 v hale 7 tento rok patrí plastovým a hliníkovým oknám, dverám a posuvným systémom nemeckej značky Schüco. Dcérska spoločnosť Schüco Polymer Technologies KG, založená k 1. januáru 2016, tu predstavuje futuristicky ladený plastový okenný a dverový systém, ktorý vyniká jednoduchosťou, efektivitou a flexibilitou pri spracovaní.

Schuco-Fensterbau-4-X.jpg

 Expozícia Schüco na veľtrhu Fensterbau Frontale v nemeckom Nürnbergu: kocka dáva do pozornosti nové plastové okná a dvere


 

V centre pozornosti expozície v tvare kocky je už spomínaný nový plastový systém s ukážkou rozmanitých možností inštalácie aj prínosov pri používaní, najmä pokiaľ ide o atraktívny dizajn, bezpečnosť, energetickú efektívnosť a komfortné ovládanie.

Konštrukcia systému má základnú stavebnú hĺbku 82 milimetrov a technicky je na vysokej úrovni. Používateľov osloví aj inovovaná tesniaca technológia a rozsiahly okruh pripojiteľných a prídavných profilov. Ďalším plusom konštrukcie je nenáročnosť na skladovanie. Požiadavky energetickej efektívnosti zasa rieši vysoká úroveň tepelnej izolácie, ktorú na požiadanie zákazníka možno zabezpečiť aj v štandarde pasívneho domu.

Schuco-Fensterbau-2-X.jpg

 Schüco Alu Inside s povrchovou úpravou Schüco AutomotiveFinish vo farbe SAF-DB 703


 

Výsledný profil, kompatibilný s technológiou metalických povrchov Schüco AutomotiveFinish, je vhodným riešením pre energeticky efektívnu výstavbu s použitím plastových okien a dverí.

Okrem hlavnej časť prezentácie sú priestory stánku Schüco Polymer Technologies venované témam ako kovanie a ventilačná technika, povrchové úpravy a technológie strojov. Návštevníci môžu vidieť i vysokotepelne izolovaný profil Schüco Alu Inside Nordic. Špeciálne bol vyvinutý najmä pre škandinávsky trh a ponúkne typický vzhľad severských drevených okien.

Schuco-Fensterbau-1-X.jpg

 Budova spoločnosti Schüco Polymer Technologies vo Weißenfelse


 

Foto: Schüco

Podobné články